Location : Home > 4 > 416F37435IDR
416F37435IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F37435IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F37435IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F37435IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F37435IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F37435IDR CRYSTAL 37.400 MHZ 18PF SMT 61925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1880240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole