Location : Home > 4 > 416F38422ADR
416F38422ADR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38422ADR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38422ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139960 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38422ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 42185 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38422ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139960 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38422ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 57609 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38422ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 98810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK11207330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK11207330J0G Amphenol FCI 147340 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK11207330J0G IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK11207330J0G NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387203302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0397210010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5-2040247-5 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal