Location : Home > 4 > 416F38433ASR
416F38433ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38433ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38433ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139880 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38433ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 42105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38433ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139880 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38433ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 57529 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38433ASR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 97370 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-129-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-83-129-41-105101 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-129-41-105101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1615380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1615380000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1615380000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 12POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1615380000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
813-SS-036-10-474101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-SS-036-10-474101 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-036-10-474101 Preci-Dip 156990 2016+ CONN SPRING LOAD 36POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-SS-036-10-474101 Preci-Dip 297790 2016+ CONN SPRING LOAD 36POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-018-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-018-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .236 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
G881A10102T3EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
662008113322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
662008113322 IC 36730 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
662008113322 Original 39504 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
662008113322 Semiconductor 21433 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
801-83-011-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-011-30-480101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-011-30-480101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com