Location : Home > 4 > 416F38435CSR
416F38435CSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38435CSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38435CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139990 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38435CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 42215 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F38435CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 139990 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38435CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38435CSR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 97750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A102212B3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
A102212B3 Eaton 157840 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A102212B3 IC 40230 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A102212B3 NEW 98870 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB100-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
TB100-18 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB100-18 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1797740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797740000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797740000 Weidmuller 147540 2016+ SL-SMT 5.00/07/90G BK 350/RL Unitronix Electronics Limited
800-10-005-30-507191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
800-10-005-30-507191 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-005-30-507191 Preci-Dip 147460 2016+ CONN SPRING PAD 5POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-005-30-507191 Preci-Dip 297750 2016+ CONN SPRING PAD 5POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55508-322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
09185265324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
1639580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1639580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS SN OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd