Location : Home > 4 > 416F40613IDR
416F40613IDR
Share on FacebookShare on Facebook
416F40613IDR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40613IDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F40613IDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F40613IDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 139330 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40613IDR CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 61705 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1983270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1983270000 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1983270000 Weidmuller 287830 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1877380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1877380000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1877380000 Weidmuller 147540 2016+ SL-SMT 5.08/03/270GH 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
SS-32-8 3M 157060 2016+ NON INSL BUTTED SEAM FORK TERMIN Unitronix Electronics Limited
SS-32-8 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS-32-8 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
925667-1 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546225-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1546225-9 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546225-9 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1546225-9 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 9POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com