Location : Home > 4 > 416F52033CSR
416F52033CSR
Share on FacebookShare on Facebook
416F52033CSR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F52033CSR CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT 139310 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F52033CSR CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT 41535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F52033CSR CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT 139310 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F52033CSR CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52033CSR CRYSTAL 52.000 MHZ SERIES SMT 98590 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387190541 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1980488 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.205" (5.20mm) Vertical Through Hole