Location : Home > 4 > 440LQ33-R
440LQ33-R
Share on FacebookShare on Facebook
440LQ33-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
440LQ33-R Ceramic Disc Capacitors 33pF R3L 10 X1 400Vac/Y1500Vac Learn More 80,000 Vishay/Cera-Mite 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
440LQ33-R 2013+ 80,000 Vishay/Cera-Mite 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
440LQ33-R Ceramic Disc Capacitors 33pF R3L 10 X1 400Vac/Y1500Vac Learn More 80,000 Vishay/Cera-Mite 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
440LQ33-R CAP CER 33PF 400V 10 R3L RADIAL 609600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
440LQ33-R Ceramic Disc Capacitors 33pF R3L 10 X1, 400Vac/Y1,500Vac Learn More 80,000 Vishay/Cera-Mite 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com