Location : Home > 4 > 445C33C27M00000
445C33C27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33C27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33C27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD 62235 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33C27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33C27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD 57509 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33C27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP35-GY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-22 AWG
DP35-GY Eaton 147530 2016+ TERMINAL BLOCK 35A GRAY Unitronix Electronics Limited
DP35-GY IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP35-GY NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395364516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
36-3554-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS
36-3554-16 Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Unitronix Electronics Limited
36-3554-16 Aries Electronics 288750 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0479890242 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 988POS GOLD
999-11-230-92-000000 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Insulated 0.300" (7.62mm) Tin-Lead
999-11-230-92-000000 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
999-11-230-92-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
801-87-026-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-026-10-173101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-026-10-173101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0874371043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin