Location : Home > 4 > 445C33E24M00000
445C33E24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33E24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 62605 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 87810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 87810 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
07-0503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 7POS GOLD
07-0503-21 Aries Electronics 157210 2016+ CONN SOCKET SIP 7POS GOLD Unitronix Electronics Limited
07-0503-21 Aries Electronics 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 7POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
07-0503-21 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325201-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
803-87-084-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-87-099-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 99 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold