Location : Home > 4 > 445C33L20M00000
445C33L20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33L20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 62105 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 87870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 57379 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 87870 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-6503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
12-6503-20 Aries Electronics 157530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-6503-20 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395364012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546210-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546210-3 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546210-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 13POS R/A 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1684060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1684060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 90 8POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684060000 Weidmuller 147320 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684060000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com