Location : Home > 4 > 445C35C12M00000
445C35C12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35C12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 61685 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 88970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 56959 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 88970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3001373 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Orange 12-26 AWG
3001373 Phoenix Contact 147740 2016+ PT 2 5-QUATTRO OG Unitronix Electronics Limited
3001373 Phoenix Contact 287550 2016+ PT 2 5-QUATTRO OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
117-83-664-41-105101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
117-83-664-41-105101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-83-664-41-105101 Preci-Dip 157310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
117-83-664-41-105101 Preci-Dip 277790 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395364011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
432603-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432603-13-0 IC 59990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38541-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38541-20-0 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38541-20-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103080-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
87922-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
87922-1 Electronics 26681 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87922-1 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87922-1 TYCO 14269 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
87922-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSNG 10POS .100 POL W/STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
432112-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
SMH151-LPPE-D09-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH151-LPPE-D09-SP-BK Sullins Connector Solutions 157190 2016+ CONN HEADER 1MM 18POS Unitronix Electronics Limited
0039293146 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
4-1971895-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
962835-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.375" (9.53mm) Quick Connect Female 13.5-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated