Location : Home > 4 > 445C35E27M00000
445C35E27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35E27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35E27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD 61915 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35E27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD 87970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35E27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD 57189 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35E27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 20PF SMD 87970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-83-068-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0901512124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
325302-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325302-20-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68683-317 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold