Location : Home > 4 > 445C35S24M00000
445C35S24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35S24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35S24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD 61755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35S24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD 88910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35S24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD 57029 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35S24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD 88910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-881545-2 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Tin
4-881545-2 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT LP W HANDLE 2 POS SN EKT Electronics Co., Ltd
4-881545-2 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT LP W HANDLE 2 POS SN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1638170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1638170000 Weidmuller 147850 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1638170000 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1890410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1890410000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1890410000 Weidmuller 147190 2016+ BLT 5.08/21/180LR SN OR Unitronix Electronics Limited
430213-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0449145602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
432115-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432115-17-0 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3020-64-0200-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
3020-64-0200-99 CNC Tech 147020 2016+ BOX HEADER 0.100 64 POS Unitronix Electronics Limited
3020-64-0200-99 CNC Tech 287930 2016+ BOX HEADER 0.100 64 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com