Location : Home > 4 > 445I32L12M00000
445I32L12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445I32L12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445I32L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 98950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445I32L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 98950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445I32L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 140080 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I32L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 62455 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-2810-90T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN
08-2810-90T Aries Electronics 157470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-2810-90T Aries Electronics 277690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-020-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MDF7-24S-2.54DSA(56) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MDF7-24S-2.54DSA(56) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-24S-2.54DSA(56) IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
63453-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
63453-112 FCI 8000 2012+ CONN RECEPT 12POS 2MM STR DL PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
63453-112 FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
811-22-055-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 55 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-055-30-000101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-055-30-000101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-055-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157520 2016+ CONN SPRING CONT 55 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-055-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277570 2016+ CONN SPRING CONT 55 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325011-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws