Location : Home > 4 > 4608X-AP2-331LF
4608X-AP2-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4608X-AP2-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4608X-AP2-331LF Resistor Networks & Arrays THICK FILM 2 330ohm CONFRML SIP 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4608X-AP2-331LF RES ARRAY 330 OHM 4 RES 8SIP 1217300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4608X-AP2-331LF standard package with RoHS 43320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4608X-AP2-331LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4608X-AP2-331LF Resistor Networks & Arrays THICK FILM 2 330ohm CONFRML SIP 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768143222G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
768143222G CTS Resistor Products 899600 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768143222G CTS Resistor Products 899600 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com