Location : Home > 4 > 4P250F35CST
4P250F35CST
Share on FacebookShare on Facebook
4P250F35CST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C32S20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal Series 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32S20M00000 CTS-Frequency Controls 57279 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445C32S20M00000 CTS-Frequency Controls 86050 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32S20M00000 CTS-Frequency Controls 86050 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT1602AC-71-18E-25.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 25MHZ OE
TH23415100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH23415100J0G Amphenol FCI 157050 2016+ 381 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TH23415100J0G IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH23415100J0G NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF18715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF18715100J0G Amphenol FCI 147760 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
VF18715100J0G IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF18715100J0G NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
62380-3 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
62380-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762002001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762002001 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1762002001 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1762002001 Weidmuller 298470 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com