Location : Home > 5 > 501BCAM032768BAG
501BCAM032768BAG
Share on FacebookShare on Facebook
501BCAM032768BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
501BCAM032768BAG OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD 88130 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325042-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325042-16-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-110-03-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
821-22-036-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-036-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-036-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-036-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS SNGL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-036-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
416-87-214-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-214-41-001101 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-214-41-001101 Preci-Dip 157070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-214-41-001101 Preci-Dip 297390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-044-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 44 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-044-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-044-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-044-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-044-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 44POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
821-22-049-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 49 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-049-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-049-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 49POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430603-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
501645-3420 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
501645-3420 Electronics 26829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501645-3420 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
501645-3420 MOLEX 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1728930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1728930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 34POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1728930000 Weidmuller 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1728930000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com