Location : Home > 5 > 50SVPF10M
50SVPF10M
Share on FacebookShare on Facebook
50SVPF10M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
50SVPF10M SMD 80000 PanasonicO World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
50SVPF10M n/a 59200 Panasonic n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EC1134-000 Cables, Wires - Management Markers MARKERS
EC1134-000 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EC1134-000 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EC1134-000 TE Connectivity Raychem Cable 262130 1538+ MARKERS AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SFAG.00RD Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving #0 FR SI FLEX GLASS RED 100'
B-151-05 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
B-151-05 NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B-151-05 TE Connectivity Raychem Cable 139900 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
B-151-05 TE Connectivity Raychem Cable 232130 1538+ SOLDERSLEEVE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
400BXA10MCC10X20 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
UPM1A182MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
UPM1A182MHD6 Nichicon 77910 2015+ CAP ALUM 1800UF 20 10V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPM1A182MHD6 Nichicon 800000 1532+ CAP ALUM 1800UF 20 10V RADIAL Alphatek Technology Limited
UPM1A182MHD6 Nichicon 800000 1532+ CAP ALUM 1800UF 20 10V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPM1A182MHD6 Nichicon 905200 NEW RoHS CAP ALUM 1800UF 20 10V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UPM1H561MHD6TN Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
UPM1H561MHD6TN Nichicon 593900 1532+ CAP ALUM 560UF 20 50V RADIAL Alphatek Technology Limited
UPM1H561MHD6TN Nichicon 699100 NEW RoHS CAP ALUM 560UF 20 50V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPM1H561MHD6TN Nichicon 699100 NEW RoHS CAP ALUM 560UF 20 50V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UPM1H561MHD6TN Nichicon 78730 2015+ CAP ALUM 560UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UBY1H132MHL3TN Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL
CL21C681JBANNNC Capacitors Ceramic Capacitors 680pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
CL21C681JBANNNC 897846 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CL21C681JBANNNC 25545 15+ IN STOCK WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
CL21C681JBANNNC 36565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CL21C681JBANNNC IC 37490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
885012106009 Capacitors Ceramic Capacitors 0.68¦ÌF ¡À20% 10V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)