Location : Home > 5 > 511FBA212M500BAG
511FBA212M500BAG
Share on FacebookShare on Facebook
511FBA212M500BAG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
511FBA212M500BAG OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD 31845 Silicon Labs 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
511FBA212M500BAG OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD 139620 Silicon Labs NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
511FBA212M500BAG OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD 57269 Silicon Labs 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511FBA212M500BAG OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD 88930 Silicon Labs 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-93-118-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-93-118-10-003000 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-93-118-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147440 2016+ CONN SOCKET 18POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
399-93-118-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288730 2016+ CONN SOCKET 18POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386907521 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
399-43-148-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-446081-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets BOX 4 ROW RECP ASSY 128 POS