Location : Home > 5 > 520M25HT19M2000
520M25HT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25HT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140130 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 32355 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 140130 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57779 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97950 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-153-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold