Location : Home > 5 > 520R20HT19M2000
520R20HT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520R20HT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-87-148-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-148-41-001101 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322-87-148-41-001101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-148-41-001101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387790161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS FT 15 ASY
ATDS4BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Brown 10-22 AWG
ATDS4BR Amphenol PCD 146960 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATDS4BR Amphenol PCD 288150 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-311 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3508-311 Aries Electronics 157260 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3508-311 Aries Electronics 277310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-311 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1776910-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5-1776910-7 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
5-1776910-7 TE Connectivity AMP Connectors 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719731223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold