Location : Home > 5 > 520T10HT40M0000
520T10HT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520T10HT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T10HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139590 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T10HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 31815 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T10HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139590 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T10HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 57239 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T10HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 98930 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-83-039-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
A-CCS68-Z-SM-R Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 68POS TIN
A-CCS68-Z-SM-R Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
A-CCS68-Z-SM-R Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
A-CCS68-Z-SM-R Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 68POS TIN SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A-CCS68-Z-SM-R IC 40670 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450764 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450764 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450764 Phoenix Contact 147720 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450764 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-052-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-052-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-052-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-052-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-052-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1718130002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
350-10-114-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-114-01-666101 Preci-Dip 157060 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-114-01-666101 Preci-Dip 298890 2016+ CONN HDR 14POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1981921-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
1981921-1 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ ME CONN MOLD TYPE REC. HSG 32POS Unitronix Electronics Limited
1981921-1 TE Connectivity AMP Connectors 279010 2016+ ME CONN MOLD TYPE REC. HSG 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com