Location : Home > 5 > 520T20HA19M2000
520T20HA19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T20HA19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T20HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T20HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T20HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139700 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T20HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57349 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T20HA19M2000 OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 98890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-112-02-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-87-050-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
929852-01-17-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-17-RB 3M 147200 2016+ CONN SOCKET 34POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929852-01-17-RB 3M 288650 2016+ CONN SOCKET 34POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1418700000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
1684390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 18POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684390000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684390000 Weidmuller 299190 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794628-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
3-794628-4 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794628-4 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ CONN HEADR 4POS DL R/A GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com