Location : Home > 5 > 520T20HT19M2000
520T20HT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520T20HT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520T20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139890 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520T20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 32115 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520T20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139890 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520T20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520T20HT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-116-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-116-01-G-S originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSW-116-01-G-S IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284008-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284008-5 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284008-5 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284008-5 TE Connectivity AMP Connectors 298350 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284008-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 15POS R/A .200 TPC Global Service Co.Ltd.
853-83-072-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
T38445-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38445-18-0 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38445-18-0 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430712-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430712-14-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1720641006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.224" (5.70mm) Through Hole, Right Angle Gold
1720641006 Molex, LLC 157850 2016+ RA HDR ASSY 6 CKT 30 GOLD Unitronix Electronics Limited
62200821121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
62200821121 Wurth Electronics Inc 147560 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 8POS 1.27 Unitronix Electronics Limited
62200821121 Wurth Electronics Inc 297890 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 8POS 1.27 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009501043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)