Location : Home > 5 > 5KQ4R7DAAAI
5KQ4R7DAAAI
Share on FacebookShare on Facebook
5KQ4R7DAAAI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
5KQ4R7DAAAI CAP CER 4.7PF 500V RADIAL 898900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5KQ4R7DAAAI CAP CER 4.7PF 500V RADIAL 898900 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5KQ4R7DAAAI Ceramic Disc Capacitors 500volts 4.7pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd