Location : Home > 5 > 5SGSED6K3F40C2LN
5SGSED6K3F40C2LN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70152-1470 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
130B7530 Industrial Controls, Meters Accessories MNTINGKIT A2/A3 FOR MCO305 CRD
QM150V-01 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QM150V-01 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH-249U Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 240VAC Panel Mount
TH-249U IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B7A-R6G31 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Link Adapter B7A Series
B7A-R6G31 OMRON 26777 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
B7A-R6G31 OMRON 26777 15+ InMeiLe Technology
8N4DV85FC-0096CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 100.3MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0096CDI8 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
44512-0800 Industrial Controls, Meters Accessories CONNECTOR, 10 PIN MALE MINI
44512-0800 Omron 50 2018+ New parts enkaite Electronics Co., Ltd
KM20-CTF-100A Industrial Controls, Meters Accessories CT 100A PRIMARY CURRENT
A40MX04-1PLG44 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A40MX04-1PLG44 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90548GSPMC3-GS-457E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
709159L7PF Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 72KBIT 7NS 100TQFP
709159L7PF IDT 435 03+ QFP Chaoxin Technology (HK) Limited
709159L7PF IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
709159L7PF IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY7C1386KV33-200AXC Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 18MBIT 200MHZ 100TQFP
CY7C1386KV33-200AXC Cypress 4840 100-TQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
CY7C1386KV33-200AXC Cypress 4622 100-TQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
1-104074-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-104074-7 IC 36522 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-104074-7 STOCK 47030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-104074-7 TE Connectivity AMP Connectors 147650 2016+ CONN HEADER 40POS.050 RTANG GOLD Unitronix Electronics Limited
1-104074-7 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ CONN HEADER 40POS.050 RTANG GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com