Location : Home > 6 > 6LS221KEDCI
6LS221KEDCI
Share on FacebookShare on Facebook
6LS221KEDCI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
6LS221KEDCI CAP CER 220PF 2KV 10 RADIAL 684200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
6LS221KEDCI CAP CER 220PF 2KV 10 RADIAL 684200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6LS221KEDCI CAP CER 220PF 2KV 10 RADIAL 694200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
6LS221KEDCI CAP CER 220PF 2KV 10 RADIAL 589000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-75-S-C-M12-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Sealed Gauge Male - M12 x 1.5 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-75-S-C-M12-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 75PSIS M12 5V Ameyic Electronics Limited
P51-75-S-C-M12-5V-000-000 SSI 31785 1531+ SENSOR 75PSIS M12 5V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P51-75-S-C-M12-5V-000-000 SSI 46870 1525+ SENSOR 75PSIS M12 5V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
34492 Static Control, ESD, Clean Room Products Accessories BADGE HOLDER/ LANYARD KIT BLE 25
34492 INFINEON 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
A8A-201 Switches Rocker Switches Rocker Switch DPST 16A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
A8A-201 Omron 139570 NEW RoHS SWITCH ROCKER DPST 16A 125V FindCores Electronics Inc.
A8A-201 Omron 57219 15+ SWITCH ROCKER DPST 16A 125V Unitronix Electronics Limited