Location : Home > 7 > 767163680GPTR13
767163680GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767163680GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767163680GPTR13 Resistor Networks & Arrays 68ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163680GPTR13 Resistor Networks & Arrays 68ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767163680GPTR13 RES ARRAY 68 OHM 8 RES 16SOIC 779100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163680GPTR13 RES ARRAY 68 OHM 8 RES 16SOIC 779100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com