Location : Home > 7 > 7Q20002001
7Q20002001
Share on FacebookShare on Facebook
7Q20002001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7Q20002001 312 TXC REAL PROGressive TECHnologies EUROPE
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ10L TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 250MW SOD323
CMDZ10L TR Central Semiconductor Corp 39714 NEW RoHS DIODE ZENER 10V 250MW SOD323 FindCores Electronics Inc.
CMDZ10L TR Central Semiconductor Corp 41945 1516+ DIODE ZENER 10V 250MW SOD323 Alphatek Technology Limited
CMDZ10L TR Central Semiconductor Corp 57369 1415+ DIODE ZENER 10V 250MW SOD323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMDZ10L TR Central Semiconductor Corp 97750 2015+ DIODE ZENER 10V 250MW SOD323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AB-14.31818MALE-T Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 125¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD
AB-14.31818MALE-T NEW 98450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 140060 17+/18+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 57709 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 88390 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TJ11718000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ11718000J0G Amphenol FCI 157660 2016+ 500 TB PLU PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
TJ11718000J0G IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ11718000J0G NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7702-3 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, 45¡ã Angle
FH3740013Z Crystals and Oscillators Crystals 37.4MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 10 Ohm -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
MA-306 32.7680M-B3: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-306 32.7680M-B3: ROHS EPSON 139400 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 MHZ 16.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-306 32.7680M-B3: ROHS EPSON 41625 1538+ CRYSTAL 32.7680 MHZ 16.0PF SMD Alphatek Technology Limited
MA-306 32.7680M-B3: ROHS EPSON 57049 2015+ CRYSTAL 32.7680 MHZ 16.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA-306 32.7680M-B3: ROHS EPSON 78170 2015+ CRYSTAL 32.7680 MHZ 16.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TJ05710600J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ05710600J0G Amphenol FCI 147680 2016+ 500 TB PLU PLU UP/SIDE Unitronix Electronics Limited
TJ05710600J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ05710600J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395255003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
0395354002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole