Location : Home > 9 > 929400-01-17-RK
929400-01-17-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929400-01-17-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929400-01-17-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 17POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
929400-01-17-RK stander package 10000 3M 17+ EKT Electronics Co., Ltd
929400-01-17-RK stander package 10000 3M 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929400-01-17-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
514-83-078-13-061117 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 78POS GOLD
514-83-078-13-061117 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-83-078-13-061117 Preci-Dip 157640 2016+ CONN SOCKET PGA 78POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-83-078-13-061117 Preci-Dip 277730 2016+ CONN SOCKET PGA 78POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-121-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0015453172 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
562102110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562102110 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-6554-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS
40-6554-18 Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
40-6554-18 Aries Electronics 8000 2012+ IC ZIFF SOCKET .600 40 POS EKT Electronics Co., Ltd
40-6554-18 Aries Electronics 8000 2012+ IC ZIFF SOCKET .600 40 POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-068-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 68 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-068-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-068-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-068-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 68POS DUAL .350 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-068-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 68POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd