Location : Home > 9 > 929710-11-20-RK
929710-11-20-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929710-11-20-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MIC5203-5.0YM4-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 80mA SOT-143
0759001401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Tin