Location : Home > 9 > 929834-02-20-RK
929834-02-20-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-02-20-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-02-20-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
929834-02-20-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-02-20-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-02-20-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS 298090 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-D31-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
42-6553-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD
42-6553-10 Aries Electronics 157660 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Unitronix Electronics Limited
42-6553-10 Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-6553-10 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546223-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546223-2 IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1546223-2 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-047-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-047-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A50211607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A50211607 Eaton 157060 2016+ CONN BARRIER STRIP 16CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
A50211607 IC 40590 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A50211607 NEW 87410 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-012-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-012-30-480101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-012-30-480101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185206913 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
103672-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
103672-7 Electronics 26721 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103672-7 Electronics 26721 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0901220130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1043690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1043690000 Weidmuller 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1043690000 Weidmuller 270150 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com