Location : Home > 9 > 929834-02-22-RK
929834-02-22-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-02-22-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-02-22-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
929834-02-22-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-02-22-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-02-22-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS 297290 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325020-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws