Location : Home > 9 > 929834-07-18-RK
929834-07-18-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-07-18-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-07-18-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 18POS 297530 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-07-18-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 18POS 157190 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-93-100-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
433102-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433102-13-0 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-640362-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
2-640362-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-640362-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET VERT 28 POS 30AU DIP EKT Electronics Co., Ltd
2-640362-2 TYCO/AMP 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
813-SS-008-30-007191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-008-30-007191 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-008-30-007191 Preci-Dip 147690 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-008-30-007191 Preci-Dip 297450 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-062-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-062-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 62 POS .197 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-062-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 62 POS .197 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
431710-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws