Location : Home > 9 > 929984-01-14-RK
929984-01-14-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-14-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-14-RK 2015+ 8000 3M 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929984-01-14-RK CONN RCPT 14POS STR .100 TIN 299170 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3004032 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-22 AWG
3004032 39214 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3004032 Distributor 158250 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3004032 Phoenix Contact 147820 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
1776363001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776363001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776363001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 180 2POS TIN 66PC TPC Global Service Co.Ltd.
1776363001 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
163-PRS15065-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
431215-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
823-22-024-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-024-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-024-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-024-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022122064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold