Location : Home > 9 > 929984-01-29-RK
929984-01-29-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-29-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-29-RK CONN SOCKET 29POS STR .100 TIN 297550 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-29-RK CONN SOCKET 29POS STR .100 TIN 147640 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-8390-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8390-310C Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8390-310C Aries Electronics 277410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-044-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-010-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold