Location : Home > 9 > 930C1P33K-F
930C1P33K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1P33K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1P33K-F CAP FILM 0.33UF 100VDC AXIAL 690000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
930C1P33K-F CAP FILM 0.33UF 100VDC AXIAL 1350000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
930C1P33K-F CAP FILM 0.33UF 100VDC AXIAL 690000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
930C1P33K-F Film Capacitors 0.33uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
930C1P33K-F Film Capacitors 0.33uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com