Location : Home > 9 > 930C1W2P7K-F
930C1W2P7K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1W2P7K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1W2P7K-F CAP FILM 2.7UF 100VDC AXIAL 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
930C1W2P7K-F CAP FILM 2.7UF 100VDC AXIAL 595000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
930C1W2P7K-F Film Capacitors 2.7uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
930C1W2P7K-F Film Capacitors 2.7uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd