Location : Home > 9 > 953113-2000-AR-PT
953113-2000-AR-PT
Share on FacebookShare on Facebook
953113-2000-AR-PT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
953113-2000-AR-PT 2015+ 8000 3M 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
953113-2000-AR-PT CONN SOCKET 13POS 2MM VERT SMD 298290 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1937428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937428 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937428 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1937428 Phoenix Contact 297610 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-124-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-87-124-01-609101 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-124-01-609101 Preci-Dip 157750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
55508-304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0015311066 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.264" (6.71mm) Through Hole Tin
0015311066 200 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0430450229 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Gold
0705550038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929648-01-11-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929648-01-11-EU 3M 157440 2016+ CONN HEADER 11POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929648-01-11-EU 3M 297690 2016+ CONN HEADER 11POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929648-01-11-EU IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1971876-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.236" (6.00mm)
5-1971876-4 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ CONN PLUG HOUSING 12POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-1971876-4 TE Connectivity AMP Connectors 277470 2016+ CONN PLUG HOUSING 12POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1971876-4 TEconnecti 16000 0 NANAM electronics
1-1586040-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-1586040-4 TE Connectivity AMP Connectors 288670 2016+ CONN PIN HEADER 14POS DUAL VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com