Location : Home > A > A-2004-0-4-LP-N-R
A-2004-0-4-LP-N-R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE5E83A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
2M801-007-16M17-14PC Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 14C 14#16 PIN PLUG OM
CN1020A20G28S6Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24FH35AE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 100 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
191-025-213L591 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
DBMN5X5PZK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 5W5 M PCB STR G 50O TIN
10123000-002C-TRLF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SAS VERT
97-3107B22-9SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 SKT PLUG
OSTVB100150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVB100150 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVB100150 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVB100150 On Shore Technology Inc. 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
94262-310LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT?
94262-310LF Amphenol FCI 157720 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
94262-310LF Amphenol FCI 278390 2016+ CONN HEADER STRT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
94262-310LF IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF13-11P-1.25DSA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Gold
DF13-11P-1.25DSA ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF13-11P-1.25DSA Electronics 24959 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DF13-11P-1.25DSA N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
DF13-11P-1.25DSA NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OJ7/J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER OVER BARRIER
OJ7/J IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OJ7/J N/A 256 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0387690062 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395320014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
114-87-624-41-117101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
114-87-624-41-117101 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-87-624-41-117101 Preci-Dip 157010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-87-624-41-117101 Preci-Dip 278190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com