Location : Home > A > ABLJO-V-155.520MHZ
ABLJO-V-155.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-155.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-155.520MHZ OSC VCXO 155.52MHZ LVCMOS SMD 87290 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N6319 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
JANTXV1N6319 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTXV1N6319 MOT 37810 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JANTXV1N6319 MOT 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N6319 Semiconductor 21633 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
AA-8.000MAGJ-T Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 150 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1707450 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1707450 N/A 66 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1707450 Phoenix Contact 157840 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1707450 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com