Location : Home > A > ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T
ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T CRYSTAL 13.94916MHZ 10PF SMD 57529 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T CRYSTAL 13.94916MHZ 10PF SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ABLS-13.94916MHZ-10-R20-D-T CRYSTAL 13.94916MHZ 10PF SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8731680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Orange 12-30 AWG
8731680000 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8731680000 Weidmuller 147140 2016+ TERMINAL ZTR 2.5 OR Unitronix Electronics Limited
8731680000 Weidmuller 288510 2016+ TERMINAL ZTR 2.5 OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-87-244-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-87-244-41-105101 Preci-Dip 147360 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-244-41-105101 Preci-Dip 288730 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643426-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
643426-2 Electronics 24919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
643426-2 Electronics 24919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
643426-2 STOCK 46120 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
803-87-076-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
LPPB441NFSD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB441NFSD-RC IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB441NFSD-RC NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB441NFSD-RC Sullins Connector Solutions 147850 2016+ CONN HEADER .050 44POS Unitronix Electronics Limited
410-87-244-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-244-01-640101 Preci-Dip 147180 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-244-01-640101 Preci-Dip 298090 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1779796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779796 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779796 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1779796 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90310-008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0029110023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.098" (2.50mm)
0029110023 . 9000 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
0877593064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1748210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748210000 Electronics 25961 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1748210000 Original 38306 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1748210000 Semiconductor 31895 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
103688-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
103688-9 38496 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
103688-9 Distributor 152490 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
103688-9 IC 38332 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103688-9 STOCK 46680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-87221-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Gold