Location : Home > A > ACR05B680KGS
ACR05B680KGS
Share on FacebookShare on Facebook
ACR05B680KGS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACR05B680KGS Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ACR05 68pF 50volts C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ACR05B680KGS Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ACR05 68pF 50volts C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
ACR05B680KGS 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ACR05B680KGS Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ACR05 68pF 50volts C0G 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ACR05B680KGS ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-C-500 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Green 0.075" (1.91mm) 500' (152.44m)