Location : Home > A > ACR06D103KGS
ACR06D103KGS
Share on FacebookShare on Facebook
ACR06D103KGS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACR06D103KGS CAP CER 10000PF 100V 10 RADIAL 890700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ACR06D103KGS CAP CER 10000PF 100V 10 RADIAL 785500 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ACR06D103KGS CAP CER 10000PF 100V 10 RADIAL 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
ACR06D103KGS Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ACR06 0.01uF 100volts C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
ACR06D103KGS CAP CER 10000PF 100V 10 RADIAL 1517000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ACR06D103KGS Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ACR06 0.01uF 100volts C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com