Location : Home > A > ADP7118AUJZ-2.5-R7
ADP7118AUJZ-2.5-R7
Share on FacebookShare on Facebook
ADP7118AUJZ-2.5-R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADP7118AUJZ-2.5-R7 SOT23-5 62300 ADI/???? 2020+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ADP7118AUJZ-2.5-R7 IC REG LIN 2.5V 200MA TSOT23-5 45120 Analog Dev 2022 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ADP7118AUJZ-2.5-R7 NA 210000 ADI 20+PB Pb-Free FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-647143-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
2-647143-8 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-647143-8 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647143-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS MTA-156 STR AU EKT Electronics Co., Ltd
2-647143-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS MTA-156 STR AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd