Location : Home > A > ADUM6202CRIZ
ADUM6202CRIZ
Share on FacebookShare on Facebook
ADUM6202CRIZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ADUM6202CRIZ 16-SOIC-IC 10000 AD 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
ADUM6202CRIZ 9 ADI 1131+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
966835-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins MOD1 STIFTLEIS 3P
966835-3 37464 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
966835-3 IC 36411 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
966835-3 STOCK 45450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
966835-3 TE Connectivity AMP Connectors 147280 2016+ MOD1 STIFTLEIS 3P Unitronix Electronics Limited
S-1333A32-A4T2U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 300mA HSNT-4-B
70008.1 Kits Connector Kits Fiber Optic Kit Termination
70008.1 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
694001 Kits Connector Kits Fiber Optic Kit DC Power Jacks 32 pcs - 2 ea of 16 values
694001 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
306 Optoelectronics Addressable, Specialty LED ROPE DGTL RGB LPD8806 5M
HCPL-268K Isolators Optoisolators - Logic Output Logic Output Optoisolator 10MBd Open Collector, Schottky Clamped 1500VDC 2 Channel 1kV/¦Ìs CMTI 16-DIP
HCPL-268K AVAGO 38452 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
HCPL-268K AVAGO 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
PC817X NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FOD8173S FAIRCHILD 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FOD8173S FAIRCHILD 77990 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
FOD8173S FAIRCHILD 10100 14-15+ SMD-4 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TLP191B(U,C,F) NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLP191B(U,C,F) TOSHIBA 27741 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TLP191B(U,C,F) TOSHIBA 162530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
EL817(S)(D)(TU)-VG IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XRCWHT-L1-R250-007F6 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XR-C White, Warm 3700K 3.5V 350mA 90¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
XRCWHT-L1-R250-007F6 Cree Inc 25000 n/a LED XRC WARM/NEUTRAL WHITE SMD Hongkong Inductors Limited
XRCWHT-L1-R250-007F6 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM 4-090 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 LED Standoff Black PVC 0.090" (2.29mm)
ELM 4-090 Bivar Inc 17000 n/a LED MT SR VERT Hongkong Inductors Limited
ELM 4-090 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM 4-090 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELM 2-620 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 LED Standoff Black PVC 0.620" (15.75mm)
ELM 2-620 Bivar Inc 30000 n/a LED MT SR VERT X 0.620 3MM 2LD Hongkong Inductors Limited
ELM 2-620 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM 2-620 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5563809324F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue 230V 7mA Round with Domed Top Screw Terminal