Location : Home > A > AFK107M2AP44B-F
AFK107M2AP44B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AFK107M2AP44B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AFK107M2AP44B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AFK107M2AP44B-F CAP ALUM 100UF 20 100V SMD 582200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AFK107M2AP44B-F CAP ALUM 100UF 20 100V SMD 687400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AFK107M2AP44B-F CAP ALUM 100UF 20 100V SMD 582200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AFK107M2AP44B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd