Location : Home > A > AI-2304-TT-24V-R
AI-2304-TT-24V-R
Share on FacebookShare on Facebook
AI-2304-TT-24V-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AI-2304-TT-24V-R BUZZER MAGN 24VDC 400HZ PCB 8000 PUI Audio, Inc. 16+ BUZZER MAGN 24VDC 400HZ PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
AI-2304-TT-24V-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81-4 Battery Products Battery Holders, Clips, Contacts BATTERY STRAP 9V SHD T STYLE 4"