Location : Home > A > AIB0F32-15PC
AIB0F32-15PC
Share on FacebookShare on Facebook
AIB0F32-15PC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1619583 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 17 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
SFH210-PPJC-D15-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .100" 30POS
AXK7L34223G Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 34 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AXK7L34223G PANASONIC 10000 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXK7L34223G PANASONIC/ 800 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AXK7L34223G PANASONIC/ 100000 2021 (????) TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
CTVPS00RF-9-94SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
3230-10-0104-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET 0.050 10 POS
3230-10-0104-00 CNC Tech 287350 2016+ IDC SOCKET 0.050 10 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-337LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68682-337LF Amphenol FCI 157040 2016+ CONN RCPT 74POS .100 DUAL ENTRY Unitronix Electronics Limited
68682-337LF Amphenol FCI 297950 2016+ CONN RCPT 74POS .100 DUAL ENTRY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-337LF IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3201369 Phoenix Contact 157260 2016+ WIRE FERRULE REEL 20AWG WHITE Unitronix Electronics Limited
3201369 PhoenixContact 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
5-1775443-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
5-1775443-9 Electronics 27801 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-1775443-9 IC 36690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5-1775443-9 STOCK 45850 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5-1775443-9 TE Connectivity AMP Connectors 277930 2016+ CONN HEADER 1.5MM 9POS VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
360-80-123-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER TAIL 2.54MM
360-80-123-00-001101 Preci-Dip 147880 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
360-80-123-00-001101 Preci-Dip 277370 2016+ HEADER SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com