Location : Home > A > AIB1LA32-5SC-RDS
AIB1LA32-5SC-RDS
M39003/09-0111H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 82UF 5% 10V AXIAL
M39003/09-0111H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T95R156M050CSSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 50V 20% 2824
T95R156M050CSSL NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R156M050CSSL Vishay Sprague 1259600 15+ CAP TANT 15UF 50V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R156M050CSSL Vishay Sprague 602300 1525+ CAP TANT 15UF 50V 20 2824 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95Y106M025LZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 25V 20% 2910
T95Y106M025LZAL IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95Y106M025LZAL NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95Y106M025LZAL Vishay Sprague 1400800 15+ CAP TANT 10UF 25V 20 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95X156M6R3ESAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 6.3V 20% 2910
T95X156M6R3ESAL IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95X156M6R3ESAL NEW 87510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X156M6R3ESAL Vishay Sprague 1244900 15+ CAP TANT 15UF 6.3V 20 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
12105J1R9ABTTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 1.9PF 50V 1210
12105J1R9ABTTR AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.9pF SIMEN Electronics Co.,Ltd
12105J1R9ABTTR AVX 80,000 2016+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.9pF enkaite Electronics Co., Ltd
12105J1R9ABTTR AVX Corporation 886500 NEW RoHS CAP THIN FILM 1.9PF 50V 1210 FindCores Electronics Inc.
CL-110A Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 25% 3.2A 10.2MM